Napisz do nas!

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług zapewniamy:

Indywidualne podejście do każdej sprawy równa się indywidualna wycena

Każda sprawa jest inna i wymaga różnego nakładu pracy, dlatego nie uczciwym było by narzucić jedną, stałą kwotę. TipCapital nie działa według standardowych schematów. Staramy się udzielić jak najbardziej wyczerpującej informacji bądź porady w cenie uwzględniającej zarówno nasz poświęcony czas jak i Państwa możliwości finansowe. Dlatego po przesłaniu przez Państwa zapytania dokonujemy bezpłatnej wyceny. Jeśli nie będzie ona satysfakcjonująca mogą Państwo w każdej chwili zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek opłat!

Kwestie niedopowiedziane, wątpliwości 

Porady staramy się formułować w sposób jasny, przystępny i zrozumiały. Jeśli jednak będą mieli Państwo pytania dodatkowe lub coś będzie nie jasne, wyjaśnimy bez dodatkowych opłat! 

Porada na piśmie 

Masz pamięć bardzo dobrą, ale krótką? Jeśli tak, to forma naszej współpracy będzie dla Ciebie zdecydowanie wygodniejsza. Tradycyjne spotkanie z doradcą psychologiczno-pedagogicznym zaowocuje z pewnością informacją na temat problemu, jednak jeśli będziemy chcieli przypomnieć sobie jego dokładne słowa możemy mieć z tym problem. U nas otrzymują Państwo wyczerpującą poradę na piśmie, a co za tym można ją wydrukować i powrócić do niej w dowolnej chwili jeśli czegoś nie będziemy pamiętali.

Wygoda i brak straconego czasu 

Dzięki naszemu serwisowi nie musisz marnować czasu na dojazdy czy brać wolnego z pracy, aby spotkać się z doradcą psychologiczno-pedagogicznym. Serwis działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, więc zapytanie możesz wysłać w dogodnym dla Ciebie czasie! 

Prywatność 

Nie muszą się także obawiać Państwo się o naszą korespondencję, gdyż serwis zapewnia ochronę powierzonych informacji! 

Satysfakcja gwarantowana 

Jeśli udzielona informacja nie będzie adekwatna do problemu gwarantujemy zwrot całej zapłaconej kwoty!