1. Wypełnij formularz

Aby nasz prawnik mógł jak najdokładniej zapoznać się z Państwa problemem prosimy o szczegółowe opisanie sprawy. Pomoże to również w dokonaniu rzetelnej wyceny porady prawnej.

2. Bezpłatna wycena

Po wnikliwej analizie sprawy otrzymają Państwo bzpłatną wycenę, która uzależniona będzie od stopnia skomplikowania problemu oraz czasu niezbędnego do przygotowania porady prawnej.

3. Bezpieczne płatności online

Jeśli zgodzą się Państwo na zaproponowaną wycenę to ostatnim elementem będzie dokonanie płatności. Dzięki serwisowi PayPal jest to niezwykle proste i bezpieczne.

4. Porada w 24h

Bezzwłocznie po dokonaniu płatności nasz prawnik przystąpi do sporządzenia dla Państwa porady prawnej. Jeśli coś będzie w niej niejasne to odpowiemy na dodatkowe pytania.

 

 


Indywidualne podejście do każdego problemu

Każda sprawa jest inna i wymaga różnego nakładu pracy, dlatego nie uczciwym było by narzucić jedną, stałą kwotę. TipCapital nie działa według standardowych schematów. Staramy się udzielić jak najbardziej wyczerpującej porady prawnej bądź sporządzić pismo w cenie uwzględniającej zarówno nasz poświęcony czas jak i Państwa możliwości finansowe. Dlatego po przesłaniu przez Państwa zapytania dokonujemy bezpłatnej wyceny. Jeśli nie będzie ona satysfakcjonująca mogą Państwo w każdej chwili zrezygnować z porady prawnej bez ponoszenia jakichkolwiek opłat!

Możliwość sporządzania pism urzędowych

Jeżeli potrzebujesz pomocy w redagowaniu pism urzędowych, nasz zespół bez problemu udzieli Ci wsparcia!

Wyjaśnienie wątpliwości i kwestii niedopowiedzianych

Porady prawne online staramy się formułować w sposób jasny, przystępny i zrozumiały. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie, dlatego zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy muszą znać skomplikowane pojęcia prawne! W udzielonej informacji przytaczamy konkretne przepisy prawa oraz ich przystępna i zrozumiałą interpretację. Jeśli jednak będą mieli Państwo pytania dodatkowe do porady prawnej lub coś będzie nie jasne, wyjaśnimy bez dodatkowych opłat!

Profesjonalną poradę na piśmie

Masz pamięć bardzo dobrą, ale krótką? Jeśli tak, to forma naszej współpracy będzie dla Ciebie zdecydowanie wygodniejsza. Tradycyjne spotkanie z prawnikiem zaowocuje z pewnością informacją na temat problemu, jednak jeśli będziemy chcieli przypomnieć sobie jego dokładne słowa możemy mieć z tym problem. U nas otrzymują Państwo wyczerpującą informację na piśmie, a co za tym można ją wydrukować i powrócić do niej w dowolnej chwili jeśli czegoś nie będziemy pamiętali.

Wygodę i brak straconego czasu

Dzięki naszemu serwisowi nie musisz marnować czasu na dojazdy czy brać wolnego z pracy, aby spotkać się z prawnikiem. Serwis działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, więc zapytanie możesz wysłać w dogodnym dla Ciebie czasie, a gdy Twoja porada prawna online będzie gotowa otrzymasz ja na swoją skrzynkę e-mailową.

Zachowanie prywatności

Nie muszą się także obawiać Państwo się o naszą korespondencję, gdyż serwis zapewnia ochronę powierzonych informacji! Gwarantujemy, że porada prawna online trafi jedynie do Państwa.

Satysfakcję ze świadczonych usług

Jeśli udzielona pomoc prawna online nie będzie adekwatna do problemu gwarantujemy zwrot całej zapłaconej kwoty!

Porady prawne online w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim

TipCapial świadczy usługi w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. Sporządzamy także porady prawne przez internet lub pisma urzędowego w kilku językach!